Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium

  • Wi-Fi
  • Бар/зона відпочинку
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium, що пропонує гостям Wi-Fi, розташований на відстані 5 хвилин ходьби від "Dongdaemun History & Culture Park".

Гості можуть повечеряти в ресторані Jin Ok Hwa Original Chicken Restaurant, що неподалік від цього помешкання, або в ресторані Crazy Dduk Dongdaemun Miliore, що на відстані 5 хвилин пішки. Хостел оснащений загальною кухнею.

Хостел розташований на відстані 2.5 км від Сеульської вежі та на відстані 2.4 км від таких культових місць, як Храм Jogyesa. Цей хостел Сеула розташований на відстані майже 15 хвилин їзди машиною від Національного музею Кореї, на відстані майже 10 хвилин їзди машиною від таких ділових об'єктів, як Міжнародний фінансовий центр "Сеул". Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium має зручне сполучення з багатьма визначними пам'ятками і розташований біля автовокзалу Euljiro 6 Ga.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium
Olive Hostel Dongdaemun
Ціна лише для моб. пристроїв

Olive Hostel Dongdaemun

8.5
Відмінно 478 відгуків
236 м від помешкання
USD 69 USD 62
за ніч
Seoul N Hostel 동대문東大門
Ціна лише для моб. пристроїв

Seoul N Hostel 동대문東大門

8.7
Відмінно 680 відгуків
246 м від помешкання
USD 97 USD 87
за ніч
Philstay Dongdaemun
Ціна лише для моб. пристроїв

Philstay Dongdaemun

7.5
Добре 221 відгук
274 м від помешкання
USD 51 USD 46
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу

    Харчування

    • Бар/зона відпочинку

    На кухні

    • Загальна кухня

    Відпочинок

    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 04:00 до 11:00
    Номер ліцензії제2026-000041호
    Часті питання
    • Які популярні місця знаходяться поруч з Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium?
      Серед визначних пам'яток поблизу Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium - Будівля Dongdaemun Design Plaza, а також Інформаційно-туристичний центр в Дондемуні, до них можна дійти пішки за 5 хвилини та 10 хвилини відповідно.
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium?
      Найближча станція метро - Dongdaemun History & Culture Park, розташована на відстані 5 хвилин ходьби від Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium.
    • О котрій годині в цьому хостелі починається реєстрація та виїзд?
      Гості цього хостелу, повинні зареєструватися не пізніше 21:00 і виселитися до 11:00.
    • Які ресторани ми знайдемо в околицях хостелу?
      Найкращі ресторани поблизу хостелу включають Jin Ok Hwa Original Chicken Restaurant і Crazy Dduk Dongdaemun Miliore, розташовані за 500 метрів від помешкання та на відстані 5 хвилин пішки відповідно.
    • Чи є кухня в Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium?
      Так, у Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium є загальна кухня, де гості можуть самостійно готувати їжу.
    • Чи пропонує Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium бездротовий інтернет?
      Так, гості Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium можуть скористатися Wi-Fi.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Sonoce Hostel Seoul Dongdaemun - Private Bathroom & Premium

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити